• چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
سبد خرید 0
تاریخ انتشار خبر: جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ --- ۱۲:۰۹
تعداد مشاهده: 1045 بار
دسته خبر:
عنوان خبر: عینک هوشمند ورزشی ساخته می‌شود
عینک هوشمند ورزشی ساخته می‌شود

سونی از برنامه جدید خود برای ساخت عینک هوشمند ورزشی خبر داد.عینک هوشمند ورزشی ساخته می‌شود

سونی از برنامه جدید خود برای ساخت عینک هوشمند ورزشی خبر داد. به گزارش ایسنا، چند هفته اخیر برای شرکت سونی چندان روزهای خوبی نبود. هک شدن شبکه این شرکت و لغو پخش فیلم ساخته شده توسط این کمپانی بزرگ‌ترین اتفاقاتی بود که اخیرا برای سونی رخ داد. با این حال در چند روز گذشته سونی محصول جدیدی را معرفی کرد که کمی اوضاع و احوال اخیر را بهبود بخشید. این دستگاه "smart Eyeglass Attach" نام دارد که با عینک جدید گوگل رقابت می‌کند.
 
سونی در توضیحات اخیر خود گفته است: این عینک ورزشی، بر روی فریم یک عینک عادی یا عینک آفتابی نصب می‌شود و به شما امکان دسترسی به اطلاعات بصری را می‌دهد که بسیار برای زندگی روزانه مناسب است.
 
یک صفحه نمایش OLED کوچک کیفیت تصویر این دستگاه را به 640 * 400 پیکسل رسانده است. اگر در نور زیاد خورشید یا در تاریکی باشید باز هم با تکنولوژی به کار رفته در این عینک می‌توانید به راحتی اطلاعات را مشاهده کنید. این دستگاه تنها 40 گرم وزن دارد.
 
تمامی افرادی که در فضای آزاد ورزش می‌کنند مانند دوچرخه‌سواران و گلف‌بازها می‌توانند از این وسیله استفاده کنند. این دستگاه اطلاعاتی از جمله فاصله، نقشه، سرعت و غیره را به ورزشکار می‌دهد. این دستگاه قرار است که تا سال آینده به بازار وارد شود و در دسترس عموم قرار بگیرد.


کل آرا: 5
امتیاز شما:
نگاه اپتیک: ارائه انواع عینک طبی، عینک آفتابی و لنز
نظر شما
نام :
ایمیل : (منتشر نخواهد شد)
وب سایت : (اختیاری)متن تصویر:


تازه ها و خبرها

 عینک هوشمند ورزشی ساخته می‌شود
تعداد مشاهده خبر: 1045
استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع، مجاز می باشد.
کلیه حقوق این مجموعه محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 All rights reserved.